• Translate

  Polski English Deutsch Русский
 • o Firmie

  o Firmie

  Historia

  W branży metalowej doświadczenie zdobywamy już od 1982 roku. Początkowa współpraca z przemysłem lotniczym, sektorem Automotive i Wojskiem Polskim pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia w procesach obróbki metalu i rozszerzenie działalności o produkcję i import stalowych elementów kutych.

  Do oferty wprowadziliśmy : elementy skrętne, koszyki , rozety, tralki, taśmy, płaskowniki, profile, groty, ornamenty, maskownice, kwiaty, liście, daszki oraz kule.

  Dzięki dynamicznie rozwijającej się linii produkcyjnej staliśmy się największym producentem elementów skrętnych w Europie. Mając na uwadze kompleksowe zaopatrzenie naszych odbiorców, konsekwentnie poszerzaliśmy ofertę o akcesoria do bram, automatykę Came, tarcze do cięcia i szlifowania, akcesoria i drut spawalniczy .

  Wychodząc naprzeciw wyzwaniom rynku oraz dzięki najnowszej technologii cięcia laserem stworzyliśmy innowacyjne systemy ogrodzeń POLSWAT MODERN, które wyróżnia nowoczesny wygląd i estetyka.

  Jako lider w naszej branży posiadamy produkty atrakcyjne zarówno pod względem estetyki ich wykonania, jak i ceny.

  Misja

  Misją jaką sobie postawiliśmy, jest kompleksowe i możliwie jak najszybsze zaopatrywanie naszych klientów w szeroką ofertę solidnych i estetycznych elementów kutych, innowacyjnych systemów ogrodzeniowych POLSWAT MODERN oraz innych akcesoriów do produkcji bram, ogrodzeń, balustrad i dekoracji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworzymy nowe linie produktowe, poszerzamy ofertę, wszystko to przy zapewnieniu korzystnej ceny i jakości.

  Zadowolenie klienta jest naszym celem, który osiągamy poprzez indywidualne podejście do każdego z naszych odbiorców , budowanie trwałych relacji i kreowanie wizerunku marki oraz fachowe doradztwo i obsługę zapewniane przez doświadczoną kadrę. Misję tę realizujemy poprzez stałe kontakty z naszymi odbiorcami, jak również ciągłym rozwijaniem grona zadowolonych klientów w Polsce i za granicami kraju.

  OGRODZENIA SĄ NASZĄ PASJĄ

  ZAUFAJ EKSPERTOM

  W SWOIM FACHU

  Zaufanie

  Otwórz przedstawicielstwo już dziś zostając naszym dystrybutorem linii POLSWAT MODERN, nie czekaj aż zrobią to inni w Twoim regionie. Jesteś właścicielem zakładu ślusarskiego, sklepu lub hurtowni budowlanej lub też szukasz pomysłu na biznes. Rozwijaj się z nami. Wzbogać swoją działalność i poszerz jej asortyment o gotowe ogrodzenia POLSWAT MODERN. Zarabiaj więcej mniejszym wkładem pracy.

  Pasja

  Chęć rozwoju firmy i pracowników stale skłania nas do realizacji nowych projektów, wychodzeniu na przeciw oczekiwaniom rynku oraz kreowaniu nowych trendów w branży ogrodzeniowej. Swój profesjonalizm zawdzięczamy ponad 100 osobom wnoszącym swój wkład z pasją i zaangażowaniem.

  Technologia

  Zdobyte doświadczenie pozwala nam we własnym zakresie tworzyć, modernizować i rozwijać zautomatyzowane linie produkcyjne przy wykorzystaniu w pełni wyposażonej narzędziowni.

  Innowacja

  tale wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i tak przy zaopatrzeniu zakładu w linie do ciecia wodą i laserem kreujemy rynek paneli ogrodzeniowych ciętych laserowo POLSWAT MODERN

  polswat.pl
  Masz pytania? zadzwoń +48 366 52 89